Jump to content
  • 0

مشکل هنگام ویرایش محصول در اپن کارت 2.3.0.2

meisam
 Share

Question

سلام 
وقتی محصولی اضافه می کنم وقتی می خوام ویرایش کنم ارور زیر را می دهد ممنون میشم راهنمایی کنید

Warning: mysqli::query(): (21000/1242): Subquery returns more than 1 row in /home/*******/public_html/system/storage/modification/system/library/db/mysqli.php on line 25
Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Error: Subquery returns more than 1 row<br />Error No: 1242<br />SELECT DISTINCT *, (SELECT keyword FROM oc_url_alias WHERE query = 'product_id=46') AS keyword FROM oc_product p LEFT JOIN oc_product_description pd ON (p.product_id = pd.product_id) WHERE p.product_id = '46' AND pd.language_id = '1'' in /home/*****/public_html/system/storage/modification/system/library/db/mysqli.php:47 Stack trace: #0 /home/*****/public_html/system/library/db.php(16): DB\MySQLi->query('SELECT DISTINCT...', Array) #1 /home/*******/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_admin_model_catalog_product.php(351): DB->query('SELECT DISTINCT...') #2 [internal function]: ModelCatalogProduct->getProduct('46') #3 /home/*******/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_system_engine_loader.php(189): call_user_func_array(Array, Array) #4 [internal function]: Loader->{closure}(Array, Array) #5 /home/********/public_html/system/engine/proxy.php(25): call_use in /home/*******/public_html/system/storage/modification/system/library/db/mysqli.php on line 47

Edited by Monika.Jackson
از گزینه کد برای درج خطا استفاده کنید

7 answers to this question

Recommended Posts

• 1

هیچ کدوم درستش نکرد 

با افزونه AdminQuickEditPRO محصولات مرتبط را پاک کردم بعد یه کپی از محصول گرفتم کپی درست بود و میشد بری توی تنظیماتش و اون های که نمیشد را پاک کردم 

این راه حل من بود گفتم بگم یوقت مثل من کسی بود که نتونست درست کنه از این راه استفاده کنه :Untitled-6:

دوستان هرکس تلویزیون خواست بگه یه تخفیف ویژه براتون بدم ب پاس کمک هاتون فقط مدلی که می خواید را بگید

Edited by meisam

• 0

همه رو تست کردم 

مشکل از ماژول ها نبود 

اطلاعات و فیلد های محصول رو یکی یکی تست کردم تا قسمت محصولات مرتبط که گذاشتم به مشکل خورد و اررو بالایی را داد 

حالا چطوری این مشکل را حل کنم 

ممنون 

• 0
  • Accountable Supervisor

به مسیر زیر بروید و خط 189 رو پاک کنید

vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_system_engine_loader.php(189)

احتمالا ارور برطرف میشه . قبل از پاک کردن از فایل بک اپ بگیرید

• 0
  • Accountable Supervisor

با سلام 

ابتدا کش های خود را خالی کنید کش Vqmod خود را در روت اصلی پاک کنید بر روی تغییرات و اصلاحات نیز بروید 

پس از خالی کردن کش حتما بارگزاری مجدد نمایید در صورتی که مشکل شما حل نشد باید بدانید که دیتا بیس

شما مشکل پیدا کرده است می تواند به علت عدم پاسخ دهی در زمان مناسب از سمت هاست شما دیتا بیس شما 

با اشکال مواجه شده باشد

شما برای مدیریت سایت در خواست پشتیبانی ارسال فرمایید پس از بررسی مشکل در صورت امکان رفع آن به شما

اطلاع داده خواهد شد

موفق باشید :Untitled-3:

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...

Important Information

We use technologies, such as cookies, to customise content and advertising, to provide social media features and to analyse traffic to the site. We also share information about your use of our site with our trusted social media, advertising and analytics partners. See more about cookies and our Privacy Policy